День пам’яті Героїв Крут
День пам’яті Героїв Крут

Поділитися новиною:

День пам’яті Героїв Крут

Шановні Дворічани!

Сьогодні ми згадуємо трагічну подію в історії нашої країни – Бій під Крутами, який назавжди вписаний до національної історії – передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.

Молоді, навіть зовсім ще юні українські студенти віддали своє життя за незалежність своєї держави. Своїм прикладом, своєю сміливістю та жертовністю Герої Крут надихали наступні покоління українців на боротьбу за свою свободу. Вони стали національною легендою, яка пережила багаторічне замовчування. Але історія про цю подію не лише дійшла до наших часів, а й отримала нове втілення. Тоді, у далекому 1918 – му, завзяті українські воїни ціною свого життя на кілька діб затримали наступ ворога. Так і сьогодні наші захисники України, яких народ з гордістю називає «кіборгами», змушені обороняти власну незалежність, втрачаючи найцінніше – життя.

Цей день назавжди залишиться в нашій пам'яті. День подвигу та прикладу для майбутнього та нинішнього покоління, день любові до своєї країни. День пам'яті Героїв Крут.

Голова районної державної адміністрації    Ірина Григоренко

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10765 | Переглядів: 376Дата публікації: 07:16 29.01.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців