Урок добра і любові.
Урок добра і любові.

Поділитися новиною:

Урок добра і любові.

Бережіть, будь ласка, люди, цих птахів! Тож бережіть їх, як зіницю ока, Як рідну матір бережіть. Якщо в біду потрапила лелека – Усе зробіть, йому допоможіть!

      Кому хоч раз в житті поталанило побачити лелеків , той назавжди був зачарований красою і величчю цих птахів. Адже пара лелек - символ безмежного кохання і непорушної вірності. Вони наділені надзвичайно чистою і величною красою, в якій поєднуються сила і ніжність, вірність і жертовність. Всім нам з дитинства відома зворушлива легенда про лелечіну вірність і чули ми її неодноразово. Але вона не перестає бентежити душу, заставляє знову і знову тріпотіти серце.

    22 березня для учнів  четвертого класу  завідувачкою  Вільшанською бібліотекою філіалом Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи бібліотечним  Щетиніною Л.О. було  зроблено презентацію книги А.Шияна «Лелеки» під назвою  «Урок  добра і любові»  . Основні  питання   презентації  –це любовь до ближніх, до друзів , любовь до рідної природи . Коли  дітям було загадане питання , якби  вони  повелися  у складну хвилину,  що сталася з лелекою . Більшисть дітей висловили свої роздуми про погані в і гарні вчинки.

      І ми люди можемо навчитися чогось у цих прекрасних птахів . Це любові до рідної землі , до Батьківщини.І якщо в серці кожного з нас буде хоча часточка тієї любові до України , яку мають до рідного краю ці величні птахи , наше життя зміниться на краще  . Шануйте світ навколо себе, помічайтейого красу  і хай у нашому житті якомога частіше лунає лелечій клекіт – символ щастя і любові.

 

Завідуюча Вільшанською бібліотекою філіалом     Л.О.Щетиніна

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10756 | Переглядів: 433Дата публікації: 10:33 23.01.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців