«Україна – мати, зимовими святами багата».
«Україна – мати, зимовими святами багата».

Поділитися новиною:

«Україна – мати, зимовими святами багата».

«Дорога біла стелиться, І краю їй нема. Сніжок мете. Метелиця. Прийшла до нас зима».

     Тільки – но ступить зима на поріг, так одразу все зміниться: побіліє і закрутяться легкі сніжинки у веселому холодному танку. Зима іде – праздники за собою веде. І скільки ж їх узимку. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Щедрий вечір та ще багато інших – яскравих, колоритних, цікавих своєю самобутністю. У них найвиразніше представлені характер і духовний світ українського народу, його фольклор, традиції, побут. Кожен народ має свої звичаї, свої обряди, і саме вони становлять невичерпне джерело яскравої неповторності українського народу, його культури і духовності.

Вісімнадцятого січня  Вільшанським  бібліотечним філіалом №9 Дворічанської РЦБС   для учнів 3 класу було проведено  тематичний урок по народознавству «Україна – мати, зимовими святами багата». Завідуюча бібліотечною філією   ознайомила дітей   з походженнями свят, як їх святкують. Діти розповідали вірші про зиму. Відгадували загадки. Були проведені конкурси на кращі колядки та щедрівки. Перше місце зайняла – Павлухіна  Юля, друге – Олійник Ваня, третє – Власенко Юля. Вони були нагороджені солодкими подарунками. Солодкі подарунки  отримали і всі інші діти. Всі діти були в захваті і з задоволенням приймали участь у  всіх конкурсах і вікторинах.

Завідуюча  Вільшанською бібліотекою філіалом Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи    -Щетиніна Л.О.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10739 | Переглядів: 464Дата публікації: 08:55 22.01.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців