КОЛЯДКИ 2019
КОЛЯДКИ 2019

Поділитися новиною:

КОЛЯДКИ 2019

    Різдво Христове - це найулюбленіше свято в Україні. Зустрічали його особливо весело, широко, дотримуючись багатьох яскравих традицій, що стали прикрасою свята і в сучасній Україні. Скільки смаколиків готують господині! Стіл у Різдво ломиться від страв: тут вам і холодець, й ароматні ковбаски, й пироги, і вареники. Звичайно, головною прикрасою різдвяного столу стає кутя - з медом, маком, родзинками та горішками. У кожної газдині свої смачні секрети.

    Найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей - це співати колядки. Колядники ходять від хати до хати з «різдв’яною зіркою» на палиці і співають колядки, пов’язані із народженням Ісуса Христа.

 Головний сенс колядування — прославляння дому, до якого ви йдете, і побажання господарям статків, здоров’я, добробуту і доброго врожаю. У народі вважається, що кожне слово у колядці має магічну силу. Таким чином, що ви побажаєте господарям, те й збудеться.

На жаль, ці традиції потроху вмирають. Вирішили нагадати про них і підготували привітання для жителів села Богданівське завідуюча філією бібліотеки Віннік Т.В. і матушка Ксенія Сергіївна. З добрими побажаннями колядники ходили від хати до хати, і в кожному дворі співаків нагороджували гостинцями. Разом з дітками вони підготували свято , яке відбулося у храмі  села Богданівське . Завідуюча бібліотекою філією  підготувала виставку інсталяцію дитячих малюнків.

      Добрий вечір вашій хаті!

Ми прийшли колядувати

Хай прекрасним буде рік,

Йде лиш радість на поріг.

Зичим щиро вам здоров’я,

Жити довго і з любов’ю.

Щастя вашій всій родині

Миру неньці Україні!

Альбом: КОЛЯДКИ 2019
Альбом: КОЛЯДКИ 2019
Альбом: КОЛЯДКИ 2019
Альбом: КОЛЯДКИ 2019
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10709 | Переглядів: 644Дата публікації: 13:52 09.01.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців