Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ "Колосок"
Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ \"Колосок\"

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ "Колосок"

03 січня голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО провела  робочу зустріч із трудовим колективом дошкільного навчального закладу № 1 «Колосок».

Керівник району ознайомила членів трудового колективу із бюджетно-фінансовим станом району, із досягненнями у культурному та спортивному житті, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Акцентувала увагу на освітній та  медичній реформах, на запровадженні їх у районі. 

Детально розповіла про ситуацію з дорогами, про те, що за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної проводиться робота з відновлення мережі доріг Харківської області та освітлення сільських населених пунктів. Назвала напрями доріг, де проведено  поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у районі.

Окреслила пріоритетні напрями розвитку області і району.

Окремо зупинилась на питаннях щодо комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та повідомила про створення Ради регіонального розвитку Дворічанського району, метою якої є сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

Під час діалогу голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО відповідала на запитання щодо фінансування  закладу дошкільної освіти.

Цього ж дня, головою районної державної адміністрації І. ГРИГОРЕНКО була представлена колективу завідуюча дошкільним закладом «Колосок» Тетяна БЄЛКО, яка до цього працювала вихователем у даному закладі.   

 Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія КОВАЛЬ та селищний голова Фархад МАГОМЕДОВ, які брали участь у робочій зустрічі, вели мову  про актуальні питання сьогодення дитячого закладу та поділилися планами на майбутнє.

Наостанок, Ірина Володимирівна привітала всіх присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим.

              

 

Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ "Колосок"
Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ "Колосок"
Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ "Колосок"
Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом ДНЗ "Колосок"
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10701 | Переглядів: 551Дата публікації: 09:08 04.01.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців