Юлія Світлична передала державні нагороди видатним діячам Харківської області
Юлія Світлична передала державні нагороди видатним діячам Харківської області

Поділитися новиною:

Юлія Світлична передала державні нагороди видатним діячам Харківської області

Серед нагороджених – депутат Дворічанської районної ради Василь Акулов. Він отримав орден «За заслуги» ІІ ступеня.

Відкриваючи прийом з нагоди вручення державних нагород, Юлія Світлична підбила підсумки року, що минає.

«Можу впевнено сказати, що завдяки плідним загальним зусиллям нам вдалося зробити майже неможливе. Харківська область цього року набула іншого статусу. Ми багато будували та багато ремонтували. У кожному районі, кожному місті проходили реконструкції, ремонти, будівництво. Можу запевнити, що, спираючись на загальну підтримку, ентузіазм та працездатність таких людей, як ви, ми зможемо зробити набагато більше наступного року», - сказала керівник області.

Вона відзначила, що на наступний рік є велика кількість завдань та планів.

«Це й будівництво нових шкіл, амбулаторій, це відкриття філармонії, на яку люди чекали майже 10 років. Це й початок будівництва нового онкологічного центру, який рятуватиме життя людей. Ще більше ремонтів шкіл, дитячих садочків, центрів адміністративних послуг, доріг – усе це обов’язково буде виконано», - запевнила Юлія Світлична.

Голова ХОДА наголосила на важливості внеску кожного, зробленого в загальний результат.

«Серед вас – представники різних професій: аграрії, правоохоронці, представники місцевого самоврядування, лідери громадської думки, спортсмени, люди культури, матері-героїні, депутатський корпус. Вклад ваш надзвичайно важливий, адже ви кожного дня професійно та віддано слугуєте своїй державі. Знаю та вірю в результат людей діла», - сказала Юлія Світлична.

Вона передала державні нагороди видатним діячам Харківської області, що працюють у різних сферах. Серед нагороджених – депутат Дворічанської районної ради Василь Акулов. Він отримав орден «За заслуги» ІІ ступеня.

За підтримку керівнику області подякував начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець. Цього року він отримав звання Заслуженого будівельника України.

«Це, безумовно, заслуга всього нашого колективу, - відзначив Євген Зражевець. - І від щирого серця хочу подякувати за таку потужну підтримку дорожників. За останні два роки дорожники встали з колін. Сьогодні по Україні побудовано 1300 км доріг з новим покриттям, з них 228,8 км - у Харківській області».

Завершуючи захід, Юлія Світлична привітала всіх присутніх з новорічними та різдвяними святами та побажала нових досягнень та перемог.

Альбом: Юлія Світлична передала державні нагороди видатним діячам Харківської області
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10676 | Переглядів: 648Дата публікації: 13:18 27.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців