Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує...
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує...

Поділитися новиною:

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує...

ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Шановні жителі громади, що мають право на пільги на житлово-комунальні послуги з урахуванням середньомісячного доходу сім'ї!

Доводимо до Вашого відома, що з 01 січня 2018 року для оформлення або подовження пільг Ваш дохід не повинен перевищувати 2470 грн. на одну особу.

До відповідної категорії належать:

- особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3;

 - дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;

- сім’ї, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи;

 - діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи; особи, які працювали з моменту аварії до 1 липня 1986 р. не менше ніж 14 календарних днів або не менше ніж три місяці протягом 1986-1987 років за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов’язаними з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, що виконувалися за урядовими завданнями;

- учасники війни;

- діти війни;

- жертви нацистських переслідувань;

- особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

 - вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; 

- особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;

- вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; 

- пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;

- пенсіонери, які раніше працювали медичними і фармацевтичними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у таких населених пунктах;

- пенсіонери, які раніше працювали у бібліотеках у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;

- пенсіонери, які працювали у сфері захисту рослин у сільській місцевості і проживають там; 

- багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, в яких не менше року проживають троє або більше дітей, сім’ї, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування;

- пенсіонери, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у сільській місцевості і селищах міського типу і проживають у них; 

- батьки та члени сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків;

- працівники служби цивільного захисту на пенсії;

- особи, звільнені із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків).

     Постановою Кабінету Міністрів України від 04. 06. 2015 № 389 затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, який визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, тепло- та електропостачання, природний газ (в тому числі послуги з транспортування, розподілу та постачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів), паливом, скрапленим газом, телефоном, послуг із встановлення квартирних телефонів (далі - пільги) залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами.

У разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

Хто вважається членом сім’ї пільговика?

        Відповідно статті 51 Бюджетного кодексу України при наданні пільг та здійсненні видатків з бюджету щодо їх виплати до членів сім’ї пільговика (окрім статусу діти війни) належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним, за умови що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.

 

Відповідно до п.п. 1 п. 4 ст. 169 розділу ІV Податкового Кодексу України (далі – Кодекс), податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

Враховуючи, що розмір місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи станом на 1 січня 2018 року складає 1762 грн., граничний розмір доходу, до якого застосовується податкова соціальна пільга, впродовж всього 2018 року складатиме  2470 грн.

    У разі коли середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, то  вони не мають права на отримання пільг і можуть звернутися за житловою субсидією.

З 01 травня 2016 року постановою Кабінету Міністрів від 27 квітня 2016 року України   №319 передбачено, що на період отримання субсидій громадяни не отримуватимуть пільг на оплату житлово-комунальних послуг і придбання твердого палива і скрапленого газу.


       Для розрахунку  права на пільгу  необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації за адресою: смт. Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської дивізії, 9, кабінет № 4, телефон для довідок 7-77-52.

  При собі мати:

-     паспорта та ідентифікаційний код;

декларацію про доходи сім’ї пільговика;

довідку про склад сім'ї;

особові рахунки.

тел.(05750)-7-77-52

 

         

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10620 | Переглядів: 546Дата публікації: 14:59 14.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців