Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий
Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий

Поділитися новиною:

Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий

      13.12.2018 голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий Лиманської Другої сільської ради.

      Під час зустрічі  одним із актуальних питань, з якими звертались жителі села, було питання щодо надання житлових субсидій. Надходили звернення з питання щодо відсутності у КЗОЗ «Дворічанська центральна районна лікарня» хірургічного відділення. Висловлювалися побажання щодо запровадження страхової медицини та оновлення автопарку Дворічанського пункту постійного базування Куп’янського відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

      Всі питання, озвучені у ході особистого прийому, голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

     

      Цього ж дня, керівник району зустрілася із членами територіальної громади. Окреслила пріоритетні напрями розвитку області і району та поінформувала про досягнення у тваринницькій галузі. Акцентувала увагу на медичній та освітній реформах та як вони запроваджуються у районі.  Ознайомила із  бюджетно-фінансовим станом, із досягненнями у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

       Детально розповіла про ситуацію з дорогами у районі, про те, що у 2018 році  за проектом «Енергія світла», ініційованого головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною, проведено реконструкцію вуличного освітлення по Дворічанській селищній раді, Тавільжанській сільській раді та інших громадах.

      Окремо зупинилась на питаннях щодо комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та повідомила про створення Ради регіонального розвитку Дворічанського району, метою якої є сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питання напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

 

      

13.12.2018

Начальник загального відділу апарату РДА  В.Катеренюк

 

 

Альбом: Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий
Альбом: Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий
Альбом: Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Лиман Другий
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10617 | Переглядів: 463Дата публікації: 15:43 13.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців