КРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ ПРАВА
КРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ ПРАВА

Поділитися новиною:

КРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ ПРАВА

Людина від народження наділена правами, а з часом, у процесі життя, після досягнення встановленого законом  віку, набуває здатності мати обов'язки і нести відповідальність за свої дії. Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча  бази правової абетки для захисту своїх прав.

З метою узагальнення та поглиблення вже існуючих знань та навичок у сфері правового виховання та юридичної освіченості, розвиваючи в учнів уміння застосовувати свої знання та навички,  7 грудня, в Рідкодубівській школі, до міжнародного Дня прав людини, відбувся турнір правознавців "Є право у кожного із нас" , який підготували та провели  завідуюча Рідкодубівської  бібліотечної філії  Дворічанської РЦБС Борисенко Н.В. разом з вчителем правознавства Кисіль Ю.М. Кращих знавців правознавства Козачок Юлію та Прокопчука Романа було нагороджено грамотами. 

По закінченню заходу ведучі наголосили, що закони створюються не для юристів, а для всіх нас і запевнили дітей, що потрібно не  боятися звертатися до них. Вони зрозумілі, за умов, якщо є інтерес і бажання їх зрозуміти.

Альбом: КРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ ПРАВА
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10604 | Переглядів: 502Дата публікації: 10:02 11.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців