Нарада з підприємцями району
Нарада з підприємцями району

Поділитися новиною:

Нарада з підприємцями району

04 грудня  відбулася нарада з підприємцями району з питань підтримки органами виконавчої влади розвитку підприємництва на території Дворічанського району. Нараду провела голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко.

        У вступному слові очільник району відмітила ту значну роль, яку відіграє мале підприємництво в житті та соціально-економічному розвитку району. Подякувала усім підприємцям за взаєморозуміння та допомогу, яка  надається  ветеранам, інвалідам, переселенцям, які перебувають на території нашого району  та запросила для подальшої співпраці. 
         В ході наради піднімались питання щодо трудових відносин та легалізації оплати праці, санітарного і податкового законодавства. Обговорювалися проблеми і  перспективи соціально-економічного розвитку району.Також Ірина Володимирівна розповіла про створення в районі Ради регіонального розвитку  і запропонувала обрати кандидатів у члени Ради. Обрано Кіптілого М.О. та Романкіну Т.С.

Підсумовуючи нараду Ірина Володимирівна  наголосила на необхідності  забезпечення благоустрою та порядку на прилеглих територіях  до  об`єктів сфери обслуговування та  відповіла на ряд питань, що  турбують приватних підприємців.

Альбом: Нарада з підприємцями району
Альбом: Нарада з підприємцями району
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10569 | Переглядів: 92Дата публікації: 16:17 04.12.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
16.02.2019
17.02.2019
09:00 - Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих