Нарада з підприємцями району
Нарада з підприємцями району

Поділитися новиною:

Нарада з підприємцями району

04 грудня  відбулася нарада з підприємцями району з питань підтримки органами виконавчої влади розвитку підприємництва на території Дворічанського району. Нараду провела голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко.

        У вступному слові очільник району відмітила ту значну роль, яку відіграє мале підприємництво в житті та соціально-економічному розвитку району. Подякувала усім підприємцям за взаєморозуміння та допомогу, яка  надається  ветеранам, інвалідам, переселенцям, які перебувають на території нашого району  та запросила для подальшої співпраці. 
         В ході наради піднімались питання щодо трудових відносин та легалізації оплати праці, санітарного і податкового законодавства. Обговорювалися проблеми і  перспективи соціально-економічного розвитку району.Також Ірина Володимирівна розповіла про створення в районі Ради регіонального розвитку  і запропонувала обрати кандидатів у члени Ради. Обрано Кіптілого М.О. та Романкіну Т.С.

Підсумовуючи нараду Ірина Володимирівна  наголосила на необхідності  забезпечення благоустрою та порядку на прилеглих територіях  до  об`єктів сфери обслуговування та  відповіла на ряд питань, що  турбують приватних підприємців.

Альбом: Нарада з підприємцями району
Альбом: Нарада з підприємцями району
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10569 | Переглядів: 527Дата публікації: 16:17 04.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців