Два покоління мужніх патріотів
Два покоління мужніх патріотів

Поділитися новиною:

Два покоління мужніх патріотів

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадської позиції нині визнано проблемою загальнодержавного масштабу.

Ми живемо у час великих змін та переосмислення життєвих цінностей. Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, рух України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізацію навчально-виховного процесу.

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадської позиції нині визнано проблемою загальнодержавного масштабу. Сьогодні школа має визначати своїм пріоритетом саме національно - патріотичне виховання.

Напередодні Дня Збройних Сил України, 3 грудня, за ініціативи голови районної державної адміністрації Ірини Григоренко у Дворічанській школі пройшов відкритий урок мужності, присвячений українським патріотам  - учасникам антитерористичної операції і воїнам – афганцям. Про скорботні події на сході України і війни в Афганістані розповіли учасники бойових дій, які  воювали у ті вже далекі 80 –ті роки минулого століття і в сьогоденні, де, на жаль, неоголошена війна ще триває. Учасники війни на сході України Олександр Павленко, Геннадій Кулаковський та учасник бойових дій у Афганістані Володимир Журавель вручили старшокласникам державний стяг, символ мужності і героїзму, який пройшов бойовими шляхами, як нагадування про те, що ми не можемо дивитися вперед у майбутнє, забуваючи минуле.

         Заступник голови районної державної адміністрації Лілія Чудік закликала учнів бути патріотами своєї Батьківщини, брати приклад із воїнів, які захищають суверенітет та цілісність нашої держави та бережуть спокій своїх земляків. Лілія Іванівна зауважила, що патріотичне виховання повинно бути чітко спрямоване на формування любові до української нації, до власної історії, традицій, мови, віри, культури, так як всі ми є єдиною нацією, незалежно від етнічної приналежності.

         Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих, які у важкі для країни часи проявили героїзм, мужність та відданість своєму народові.

 

Альбом: Два покоління мужніх патріотів
Альбом: Два покоління мужніх патріотів
Альбом: Два покоління мужніх патріотів
Альбом: Два покоління мужніх патріотів
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10563 | Переглядів: 437Дата публікації: 09:47 04.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання



 

 




Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців