Міжнародний день людей з інвалідністю
Міжнародний день людей з інвалідністю

Поділитися новиною:

Міжнародний день людей з інвалідністю

          Проведення 3 грудня Міжнародного дня  людей з інвалідністю направлено на звернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захист їхньої гідності, прав і благополуччя , це справедлива шана суспільства та нагадування всім , що ця категорія людей потребує захисту та підтримки у цей непростий час.

          Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть люди з інвалідністю, а вони потребують допомоги та уваги.
          На сьогоднішній день на обліку у структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району перебуває 183 особи з інвалідністю різних груп та категорій, в тому числі 113 осіб отримують соціальну послугу «догляд вдома». Хочеться подякувати всім, хто надає щоденно підтримку й допомогу , адже це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

          В цей день директор територіального центру Найданова Л.М., заступник директора Лебединська Г.Д., соціальні робітники та соціальні працівники відвідали 20 людей з  інвалідністю привітавши їх та  вручивши продуктові набори, сформовані дякуючи небайдужим спонсорам. Поспілкувалися, обговорили проблемні питання, які хвилюють їх. Терпінню у цих людей треба навчатися, а от здоров’я їм дуже необхідне.

Здоров’я, Вам шановні, всіляких гараздів та мирного неба над головою!

Директор територіального центру        Л. НАЙДАНОВА                                                                              

Альбом: Міжнародний день людей з інвалідністю
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10559 | Переглядів: 386Дата публікації: 14:11 03.12.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців