Нарада з селищним та сільськими головами
Нарада з селищним та сільськими головами

Поділитися новиною:

Нарада з селищним та сільськими головами

 

29 листопада 2018 року головою районної державної адміністрації Іриною Григоренко проведено нараду з головами селищної, сільських рад із запрошенням представників районного військового комісаріату, поліції, прикордонників з приводу введення воєнного стану в Україні.З інформацією виступила начальник юридичного відділу Людмила Горова.    

26 листопада Президент України підписав Указ за №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» (далі – Указ Президента), і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон України «Про затвердження Указу  Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”» (далі – Закон України), який набрав чинності 28 листопада 2018 року.

    Документом передбачається, що воєнний стан вводиться на 30 діб, до 14.00 26 грудня 2018 року у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

       У Законі України також міститься норма, що у період воєнного стану часткова мобілізація оголошується Президентом у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і оборони України.

     Згідно з Указом Президента воєнний стан вводиться у зв'язку з черговим актом збройної агресії з боку РФ, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей, небезпекою державному суверенітету та незалежності України, її територіальній цілісності та з метою створення умов для здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

   Зазначено зміст правового режиму воєнного стану, порядок його введення та скасування, правові засади діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій в умовах воєнного стану, гарантії прав і свобод людини та громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Голова районної державної адміністрації І.В. Григоренко зазначила: "Ситуація в Дворічанському районі - стабільна та контрольована. У штатному режимі працюють заклади освіти, культури та охорони здоров’я. Усі заплановані спортивні, культурні та інші заходи проводитимуться своєчасно. В районі посилено охорону об’єктів критичної інфраструктури (військових та транспортних, енергетичних, комунальних підприємств тощо). Воєнний стан – тимчасова міра, направлена на попередження та готовність до можливого загострення ситуації. Він не вплине ані на права, ані на свободи жителів району. Наразі не проводиться додаткова мобілізація, не має обмежень щодо пересування громадян."

Альбом: Нарада з селищним та сільськими головами
Альбом: Нарада з селищним та сільськими головами
Альбом: Нарада з селищним та сільськими головами
Альбом: Нарада з селищним та сільськими головами
Альбом: Нарада з селищним та сільськими головами
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10512 | Переглядів: 680Дата публікації: 14:00 29.11.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців