Жінка - осінь
Жінка - осінь

Поділитися новиною:

Жінка - осінь

Погожого  дня в приміщенні Вільшанського будинку культури відбувся святковий захід «Жінка осінь». На це свято були запрошені жінки- жителі села Вільшана.  Як і завжди працівники СБК - Л.Г.Семизенко, Н.М.Черевко та завідуюча Вільшанською бібліотечною філією  Л.О.Щетиніна підготували для запрошених літературно-музичну  програму з привітаннями і теплими словами.

«А жінка, як осінь, плодами багата:

              На ніжність, добро, материнство і святість.

                                  Як листопад тихий, зігріє душею,

Не страшно морозу чекати із нею».

    Такими словами розпочала свято ведуча Наталія Черевко. На святково прикрашеній сцені своїми виступами порадували присутніх і покращили настрій присутніх  учасники художньої самодіяльності – Л .Шаламова, К. Рибалко, Т. Кононова, Л. Щетиніна, Т. Черевко.

А потім був ароматний чай із цукерками та тістечками. Під час чаювання згадували свої молоді роки, розповідали цікаві історії з життя. А потім пішли всі в танок, співали пісні і приймали участь у різноманітних конкурсах, зустріч позитивно вплинула на настрій людей.

     Спонсорам свята стали : приватні підприємці  К.О.Лебединська, П.І.Сердюк, А.І. Гиренко, фермер -  А.В.Фоменко, одноосібник – П.П.Куценко.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10500 | Переглядів: 413Дата публікації: 13:47 28.11.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців