Відзначили державною нагородою
Відзначили державною нагородою

Поділитися новиною:

Відзначили державною нагородою

Указом Президента України №369/2018 "Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу", за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства,

Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» надано Віктору Івановичу Лебединському — генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Вільшанське».

Довідково:

Інформація про виробничі показники ПСП «Вільшанське»

Площа  ріллі складає в ПСП «Вільшанське» - 3575 га.

У поточному році в господарстві отримано ранніх зернових та зернобобових культур  2852,0 тонн, при цьому середня врожайність  склала 24,4 ц/га. Урожайність пізніх сільгоспкультур становить: кукурудзи на зерно – 33,9 ц/га, соняшнику – 29,1 ц/га. Посіяно озимих зернових під урожай 2019 року 1039 га, це 104 % до запланованого.

Скотарство, як найбільш складна і надзвичайно важлива галузь сільського господарства, є найважливішим індикатором стану тваринницької галузі. Вона ґрунтується на розведенні великої рогатої худоби. Головна її продукція - м'ясо і молоко.  Завдяки  ряду організаційно-господарських заходів вдалося  відновити потенціал сільськогосподарських тварин та підвищити їх продуктивність.

Покращення селекційно-племінної роботи у поєднанні з укріпленням кормової бази дозволило в останні роки суттєво  підвищити продуктивність молочних корів і довести її  10120кг молока від однієї корови (по області – 6304 кг), що була на початок року, 108% до минулого року, що є другим результатом по району. Господарство входить в першу п’ятірку лідерів господарств, які спеціалізуються на виробництві молока в області по продуктивності дійної череди.

 Валове виробництво молока за 10 місяців  2018 року становить 4327,5 тонн 101% до минулорічних показників. ПСП «Вільшанське» є одним з найбільших виробників молока в районі

Вироблено м’яса в живій вазі всіх видів 158,4 тонни (100%). Реалізовано на забій худоби всіх видів в живій вазі 164,3 тонни  на рівні минулого року. Перспектива по данному питанню нарощуваня обємів виробництва молока – екстра.

Продуктивність дійної череди за січень–жовтень поточного року склала в середньому 8655 кг на одну корову, яка була на початок року, що на 145 кг більше показників минулого року.

Середньодобові  прирости великої рогатої худоби на відгодівлі і нагулі – 791 грами (на 76 грамів більше).

За  результатами аналізу в господарстві станом на 01.11.2016 року утримувалось 1429 голів  великої рогатої худоби, 107% до минулорічних показників, в тому числі корів всього 500 голів.

В  господарстві  інтенсивно ведеться реконструкція і технологічне оновлення галузі тваринництва. Повністю проведена реконструкція і технологічне оновлення замкненого циклу вирощування великої рогатої худоби та процесу виробництва молока, якість якого відповідає європейським стандартам. Змонтовано  два доїльні моноблоки фірми GEA потужністю 60 голів кожний, які є єдиним в Україні.

Одночасно з розвитком виробництва покращується соціально-економічна ситуація на селі. Абсолютне значення показника середньомісячної заробітної плати штатного працівника в господарстві  з початку року складає 7003,0 грн., що вище сереньорайонного показника на 700,0 грн.(110%).

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10440 | Переглядів: 513Дата публікації: 11:33 19.11.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців