Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!
Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

Поділитися новиною:

Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

 

Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який для багатьох з Вас приніс вагомі здобутки та досягнення. Це свято дбайливих господарів, усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих справ.

Ми з великою повагою ставимось до всіх, хто обрав цей відповідальний фах, пишаємося результатами кропіткої праці досвідчених спеціалістів аграріїв та спеціалістів у тваринницькій галузі, якими славиться  Дворічанщина.

Аграрний сектор економіки завжди був базовим, адже він складає основу життя держави та добробуту її громадян. Україна завжди славилася родючими землями та добрими й працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Не виняток є Дворічанський район, бо чималу роль відіграють  місцеві аграрії в розвитку різних бюджетних галузей району,  це добра воля і свідома відповідальність інвесторів за територію, на якій вони здійснюють господарську діяльність.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої країни та піднесення добробуту всього українського народу.

Голова Дворічанської районної державної адміністрації    Ірина Григоренко

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10435 | Переглядів: 311Дата публікації: 19:05 17.11.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців