Відбулася робоча зустріч з питань соціального захисту чорнобильців та афганців
Відбулася робоча зустріч з питань соціального захисту чорнобильців та афганців

Поділитися новиною:

Відбулася робоча зустріч з питань соціального захисту чорнобильців та афганців

Участь у заході взяли голова Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Вінник А.І., голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Рижков В.М., голова Куп’янської райдержадміністрації Ситник М.М., голова Борівської райдержадміністрації Кіян В.О., голова Дворічанської райдержадміністрації Григоренко І.В.,  заступник міського голови Куп’янської міської ради Мацегора Г.М.,  керівники установ соціального захисту  та представники структурних підрозділів Куп'янської райдержадміністрації і виконавчого комітету м.Куп'янськ, а також представники громадських організацій Куп'янського, Дворічанського, Борівського, Шевченківського районів та м.Куп'янськ.

Розпочинаючи зустріч, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Миколайович Ситник зазначив, що подібні зустрічі з громадськими організаціями допомагають владі «тримати руку на пульсі» і виявляти нагальні проблеми, які турбують громадськість, не загострюючи ситуацію та розв’язуючи питання на місці. Завдяки цьому в районі існує порозуміння органів влади з громадськістю.

Питання взаємодії органів державної виконавчої влади з громадськими організаціями також підняв Вінник А.І., який наголосив, що це і є основна мета заходу. Далі голова Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» повідомив про основні проблеми чорнобильців та пообіцяв завжди допомагати в їх вирішенні. Також Вінник А.І. висловив слова вдячності голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Ю.О. за розуміння, підтримку та виділення коштів на відновлення обласного диспансеру радіологічного захисту населення, який не бачив ремонту майже 25 років.

Про підсумки діяльності та завдання на майбутнє говорив голова обласної спілки ветеранів Афганістану Рижков Володимир Миколайович. Було наголошено на тому, що вперше у 2018 році виділені кошти з державного бюджету на придбання житла воїнам – інтернаціоналістам, які перебувають на квартирному обліку.

Також Володимир Миколайович висловив вдячність працівникам управління праці та соціального захисту населення Куп'янської райдержадміністрації за чуйне ставлення до людей та оперативність у вирішенні питань соціального захисту.

Після цього зустріч продовжилася у форматі «круглого столу» за принципом питання-відповідь. Серед питань, що піднімалися, були: транспортне перевезення пільгового контингенту, виплата пенсій та забезпечення ліками чорнобильців.

Підсумовуючи зустріч, голова Куп’янської районної державної адміністрації М.Ситник підкреслив, що неоцінненним є подвиг тих людей, хто ціною власного здоров’я, а часом і життя, виконував свій громадянський обов’язок, та наголосив на тому, що органи виконавчої влади району  і в подальшому будуть надавати різного роду допомогу чорнобильцям, афганцям, учасникам АТО, ветеранам війни та їх сім’ям. 

Альбом: Відбулася робоча зустріч з питань соціального захисту чорнобильців та афганців
Альбом: Відбулася робоча зустріч з питань соціального захисту чорнобильців та афганців
Альбом: Відбулася робоча зустріч з питань соціального захисту чорнобильців та афганців
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10427 | Переглядів: 120Дата публікації: 16:30 15.11.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
16.02.2019
17.02.2019
09:00 - Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих