Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

Поділитися новиною:

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

30 жовтня  2018 року заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Романович Данієлян провів особистий прийом громадян Дворічанського району.

Так, представник села Терни звернувся з проханням сприяти проведенню ремонтних робіт на ділянці автодороги від с.Новоєгорівка до с.Терни. «Дорога в жахливому стані. Проїхати по ній майже неможливо. Щодня цим шляхом курсують десятки автівок, серед них і шкільний автобус та швидка допомога» - пояснив заявник.

«Ремонт комунальних доріг - ініціатива голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яка активно втілюється в життя. У цьому році на це було спрямовано значні кошти, більшість робіт виконано. Автошляхи, які потребують капітального ремонту, буде включено до програми фінансування на наступний рік. При визначенні доріг, які потраплять до переліку, ми будемо враховувати побажання жителів сіл», - прокоментував Вадим Данієлян.

Також, на особистий прийом звернулись голови Тавільжанської та Новоєгорівської сільських рад щодо допомоги встановлення вуличного освітлення в рамках реалізації обласного проекту «Енергія світла». «Це, перш за все, гарантує комфорт і безпеку жителям сільських населених пунктів. Крім того, завдяки реалізації проекту «Енергія світла», ми зможемо економити бюджетні кошти, а також вирішимо екологічні проблеми, пов'язані з викидами вуглекислого газу, які дають застарілі лампи розжарювання.»

«Ініційований головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною проект «Енергія світла» стартував у регіоні цього року. Він розрахований до 2020-го. За цей час планують вирішити питання освітлення в усіх населених пунктах області. Вже до кінця цього року вуличне освітлення з'явиться у 137 населених пунктах. Роботи вже провели в Балаклійському, Дергачівському, Коломацькому районах. Наразі тривають роботи з влаштування вуличного освітлення в смт Дворічна та вирішується питання щодо визначення підрядника робіт по с.Гряниківка та Гороб’ївка.»- зауважив Вадим Романович.

Питання, що були озвучені під час прийому громадян, заступник голови обласної державної адміністрації пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Прес-служба районної державної адміністрації

 

Альбом: Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Альбом: Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Альбом: Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10364 | Переглядів: 650Дата публікації: 15:42 30.10.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців