«Ми діти твої, Україно!»
«Ми діти твої, Україно!»

Поділитися новиною:

«Ми діти твої, Україно!»

25 жовтня юні читачі-дворічани взяли участь в ІV Обласному патріотичному форумі, присвяченому Дню захисника України.

     Вже 4-й рік поспіль  Харківська обласна бібліотека для дітей за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації проводить Обласний патріотичний форум. В цьому році у гостинній залі «Театрально-концертного центру»     ( приміщення ХАТОБу ) в рамках Форуму відбулись урочистості з нагоди 80-річчя Харківської обласної бібліотеки для дітей та нагородження кращих дітей з різних куточків Харківщини та Луганщини, лауреатів та переможців шести престижних конкурсів всеукраїнського та міжрегіонального рівнів, а також переможців обласних турів конкурсів. З вітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх звернулися почесні гості Форуму: депутат Харківської обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Тітов Микола Ілліч; начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Яцина Олег Анатолійович; заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області Німий Олег Сергійович; заступник генерального директора з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів Державного закладу «Національна бібліотека України для дітей» Шамаріна Тетяна Василівна; депутат Харківської міської ради, учасник бойових дій, старший сержант резерву 92-ї механізованої бригади Ракич Іван Валерійович.

      Форум об’єднав усіх, кому небайдуже майбутнє держави. Учасники зібрались, щоб продемонструвати світові своє прагнення до миру, розповісти про власні досягнення і сподівання та, насамперед, висловити подяку воїнам Збройних Сил України. Підтримати талановиту молодь виявили бажання учасники АТО, волонтери, бібліотечні працівники, освітяни, фахівці книговидавничої справи.

     Від Дворічанського району форум відвідала делегація у складі переможців та призерів конкурсів, якими на місцевому рівні опікувалася Дворічанська дитяча районна бібліотека: Діани Бондарєвої, Марини Олєйнікової, Анни Соловей (Дворічанська ДБ) та Юлії Капуш (Колодязненська б/ф). Після ознайомлення з виставками творчих робіт учасників гостям була представлена концертна програма, протягом якої також і відбулося нагородження. Так наші Діана Бондарєва та Юлія Капуш стали переможцями обласного рівня в своїх вікових категоріях у Всеукраїнському конкурсі «Творчі канікули» (за власні вірші). А Марина Олєйнікова та Аня Соловей зайняли відповідно1-ше та 3-тє місця в обласному турі Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова». Взагалі для юних читачів Дворічанського району 2018-й рік став вельми врожайним на призові місця. Окрім учасників форуму грамоти та призи від Харківської обласної бібліотеки для дітей отримають Анастасія Лимар (Дворічанська ДБ, 2-ге місце в конкурсі, присвяченому Ч. Айтматову ), а також Тетянка Філімонова (Дворічанська ДБ) та Дар’я Іванюк (Миколаївська б/ф), які зайняли відповідно 2-ге і 3-тє місця в Міжрегіональному конкурсі дитячої листівки «Від перлинок Слобожанщини до родзинок Закарпаття». Організатори висловлюють щиру подяку всім учасникам форуму: конкурсантам - за їх таланти, а особливо - нашим захисникам, завдяки яким ми у безпеці, можемо вільно подорожувати, навчатись, читати та мріяти, досягати успіхів та прославляти рідну Харківщину та Україну у цілому світі.

     Дворічанська дитяча бібліотека також висловлює подяку батькам наших форумчанок: Н.В.Бондарєвій, Т.В.Соловей та Т.В.Олєніковій, які разом зі своїми дітьми приїхали на патріотичний форум. А також завідуючій Колодязненської б/ф Р.О.Білоус та директору Дворічанського ТОВ АГРО Ю.В.Скибі, які забезпечили поїздку на форум учасниці з Колодязного Юлії Капуш.

Ми дякуємо також і тим учасникам районних етапів конкурсів, які не зайняли призових місць: читачам Пристанційної, Вільшанської, Ново-Єгорівської, Богданівської, Миколаївської, Рідкодубівської, Першотравневої бібліотечних філій Дворічанської ЦБС. Ваші роботи і ваша участь теж є цінністю для нас і тому ви всі отримаєте грамоти і призи від дитячої районної бібліотеки на шкільних лінійках.

     Сподіваємося, що участь в наших конкурсах сприятиме розвитку творчого потенціалу дітей, естетичного смаку та поваги до культурної спадщини, формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів: любові до рідної природи, краю, мови, Батьківщини.

Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми.

 

 

 

 

Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Альбом: «Ми діти твої, Україно!»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10360 | Переглядів: 783Дата публікації: 16:11 29.10.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців