Засідання районної призовної комісії
Засідання районної призовної комісії

Поділитися новиною:

Засідання районної призовної комісії

22 жовтня 2018 року, за участю голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірини Григоренко,  відбулось засідання районної призовної комісії з питання організації та проведення призову на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року, виконання планового завдання призову.

В ході засідання призовною комісією, на чолі із заступником голови районної державної адміністрації, головою призовної комісії Лілією Чудік, за участю керівників органів місцевого самоврядування району та представників райвіськомату обговорено ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення. Також головою призовної комісії доведено вимоги нормативно – правових документів щодо порядку проведення призову громадян України на строкову військову службу та неухильне додержання вимог законодавства.

Члени районної призовної комісії, в індивідуальному порядку заслухали керівників органів місцевого самоврядування про проведену ними роботу щодо оповіщення осіб, які підлягають призову та подальше прибуття їх на призовну комісію для проходження медичного обстеження.

Під час обговорення наголошувалось на організації тісної взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військових комісаріатів з територіальними органами Національної поліції по здійсненню спільних заходів для безумовного виконання планових завдань.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

Альбом: Засідання районної призовної комісії
Альбом: Засідання районної призовної комісії
Альбом: Засідання районної призовної комісії
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10331 | Переглядів: 508Дата публікації: 17:01 22.10.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців