«Їхав козак за Дунай»
«Їхав козак за Дунай»

Поділитися новиною:

«Їхав козак за Дунай»

Козацький дух – дух вічної стихії Утілений в привілля степове, Допоки світу – він не постаріє – Він в заповідях нації живе!

  В житті людини є кілька дуже важливих речей – це друзі, кохані, родичі. А ще є рідна країна, де вона народилися, де їй належить жити, у чию долю та розвиток робити свій внесок. Наша країна – Україна!

Наша країна – приклад великої мужності, витривалості та духовності. Наша країна йшла

 крізь століття дуже важким шляхом. Українці завжди славилися своєю великою внутрішньою силою, неповторною культурою, співучою мовою та високими стандартами моралі. Відкриті, чесні та доброзичливі, вони не раз ставали жертвами жорстокого насильства з боку агресивних сусідів та іноземців-загарбників. Та українці самовіддано боролися за своє майбутнє і краще життя для своїх дітей

      У піснях ми чуємо славну історію минулого. Козак -  душа співоча. Пісня супроводжала його всюди. Воїни,  що віддавали свою силу, честь та славу в ім’я рідного народу – славне запорозьке козацтво. Степові лицарі – так трепетно називали їх в народі. Пам’ять про козацтво збереглася в легендах, думах, переказах. Навіть у наш час, щоб підкреслити чоловічі якості юнака, говорять – гарний козак. Так розпочався захід у Кам’янській бібліотечній філії Дворічанської РЦБС 16 жовтня 2016 року  для учнів місцевої школи. Про історію українського козацтва розповіла учням завідуюча бібліотечною філією. До заходу було також обладнано книжкову виставку «Козацтво- світла сторінка історії»

 

Запісова І.В. завідувачка Кам’янською філією бібліотеки

Альбом: «Їхав козак за Дунай»
Альбом: «Їхав козак за Дунай»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10318 | Переглядів: 588Дата публікації: 11:45 17.10.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців