14 жовтня – День захисника України! День Українського козацтва!
14 жовтня – День захисника України! День Українського козацтва!

Поділитися новиною:

14 жовтня – День захисника України! День Українського козацтва!

Шановні захисники незалежності і територіальної цілісності України!

Вітаю Вас з Днем Захисника України! В цей день, ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать або служили справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Вчинені Вами подвиги - це зразок реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Завдяки Вашому героїзму ми живемо у вільній і незалежній країні.

Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я, здійснення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави, впевненості у власних силах і нескінченний запас енергії, яку Ви спрямовуєте на захист України від зовнішніх і внутрішніх ворогів.

Голова районної державної адміністрації           Ірина Григоренко

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10309 | Переглядів: 97Дата публікації: 10:59 12.10.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
16.02.2019
17.02.2019
09:00 - Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих