У Харкові проходить міжнародна виставка і форум Agroport East Kharkiv 2018
У Харкові проходить міжнародна виставка і форум Agroport East Kharkiv 2018

Поділитися новиною:

У Харкові проходить міжнародна виставка і форум Agroport East Kharkiv 2018

В урочистому відкритті 11 жовтня взяв участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Він привітав учасників заходу від імені керівника області Юлії Світличної.

«Харківська облдержадміністрація приділяє величезну увагу розвитку агропромислового комплексу. Це очевидно, оскільки третина валової продукції, яка виробляється в області, припадає на сільське господарство. За підсумками дев'яти місяців регіон отримав індекси валової продукції сільського господарства понад 103%. Цього не було протягом семи місяців. І ми дякуємо всім аграріям Харківщини, Слобожанщини за їх самовіддану працю. Крім того, в рослинництві ми досягли індексу 104%», - розповів Марк Беккер.

Він також зазначив, що вперше за сім місяців у регіоні зріс індекс виробництва валової продукції тваринництва - він склав понад 100%.

«Це, знову ж таки, результат роботи наших аграріїв. Я глибоко переконаний, що саме тваринництво здатне вивести Україну на більш високий рівень виробництва продукції - з доданою вартістю», - сказав Марк Беккер.

Він також нагадав, що в кінці вересня за ініціативи очільника області Юлії Світличної в Харкові відбувся Х Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», який зібрав понад 600 учасників з 35 країн світу і 18 послів. У рамках форуму харківські промислові підприємства підписали низку договорів і контрактів на суму близько 6 млрд грн.

«Агропорт» є продовженням інвестиційного форуму. Сьогодні наше завдання, завдання всіх аграріїв, голів райдержадміністрацій, начальників сільгоспуправлінь - займатися розвитком і створенням агропромислових кооперацій», - сказав Марк Беккер.

Генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко зазначив, що цей рік для заходу є ювілейним. У Харківській області він проводиться п'ятий рік поспіль.

«Все починалося в цих стінах. Я згадую слова керівника області Юлії Світличної про те, що темпи зростання «Агропорту» в чомусь випереджають темпи зростання агропромислового комплексу. Я можу сказати, що «вірус «Агропорту» накрив всю Україну. Ми охопили понад 18 областей, цей масштабний захід регулярно проходить у трьох областях - Харківській, Львівській, Херсонській. У нас є надійні партнери, які розділяють нашу стратегію щодо локалізації агробізнесу та фокусу на регіони, - сказав Дмитро Титаренко. - Всі ці роки ми працюємо в тісній співпраці з Харківською облдержадміністрацією. Я вважаю, що це один з найбільш успішних прикладів приватно-державного партнерства».

Програма нинішнього «Агропорту» розрахована на три дні - з 11 по 13 жовтня. На заході присутні представники агробізнесу не тільки з Харківської області, а й інших регіонів.

«Агропорт» - традиційний захід для Харківщини. З кожним роком кількість учасників і експозицій збільшується. Це говорить про перспективу форуму. Це говорить про те, що Харківщина - це той регіон, який має потенціал для майбутнього серйозного розвитку. Це індустріальний, аграрний край, один з найбільших промислових центрів країни», - сказав заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремет.

У рамках «Агропорту» відбудуться панельні дискусії на тему продовольчої безпеки для східних регіонів, розвитку виробництва органічної продукції. Фахівці обговорять також теми розвитку агроенергетики, рослинництва, горіхівництва і т.п. Окрему дискусію присвятять маркетингу та продажу агропродовольчої продукції.

Нагадаємо, в рамках заходу планують встановити національний рекорд.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10303 | Переглядів: 29Дата публікації: 16:33 11.10.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
19.10.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:30 - Проведення телефонного зв’язку з населенням «пряма лінія» головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Проведення телефонного зв’язку з населенням «пряма лінія» головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 08:30 Місце проведення:(05750) 761-30
09:00 - Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
13:00 - Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні (слабоалкогольні) напої Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні (слабоалкогольні) напої Організатор:Кісільов О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 13:00 Місце проведення:територія Вільшанської сільської ради
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:19.10.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих