Дворічанський район відвідав Великий Слобожанський ярмарок
Дворічанський район відвідав Великий Слобожанський ярмарок

Поділитися новиною:

Дворічанський район відвідав Великий Слобожанський ярмарок

 

29 і 30 вересня на майданчику презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохолу» відбувся Великий Слобожанський ярмарок – захід, який продовжує славні історичні традиції Харківщини як торгового центру Слобожанщини. Цьогорічна концепція його проведення була пов’язана з гаслом «Веселкове розмаїття Слобожанщини», яке цілковито виправдало себе як змістовною, так візуальною складовою. Головною метою ярмарку була демонстрація досягнень харківських аграріїв і реалізація врожаю 2018 року харків'янам і гостям міста.

На момент проведення цього культурно-мистецького заходу весь відкритий простір навколо «Радмір - Експохолу» став майданчиком для демонстрації найкращих зразків декоративно-прикладного мистецтва, образотворчої та художньої творчості, фермерського та промислового господарства Харківської області. Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, яка завітала на захід і привітала учасників та гостей свята, зазначила, що на нинішньому ярмарку близько 500 товаровиробників і підприємців представили майже дві тисячі найкращих виробів народної творчості, сільськогосподарської продукції, товарів переробної та харчової промисловості за цінами на 10-20% нижче середніх цін по Харківській області. Разом з губернатором області Великий Слобожанський ярмарок відвідали представники іноземних делегацій, офіційні бізнес - делегації країн ближнього і далекого зарубіжжя, які брали участь у X Міжнародному економічному форумі.

Цьогоріч наш район представив експозицію за назвою «Дворічанщина вітає», де в рамках заявленої теми суб’єкти господарювання (ФОП Чинар Бахадир, ФОП Дудяк А.П., ФОП Стороженко В.І. та майстри народної творчості (Мешкова О.Б.) ознайомили гостей ярмарку з традиціями, колоритом та культурним надбанням нашого району.

На головній сцені Слобожанського ярмарку район представили народний аматорський колектив народних інструментів «Гості», гуморист Юрій Гречко, виконавець пісень Олександр Касьянов. Танцювальний колектив ЦДЮТ «Юність» приймав участь у танцювальному флеш-мобі. В параді арт-інсталяцій «Веселкова арка» образ «Веселки»  представляла Олександра Концевич.

Особливо приємно, що в рамках проведених конкурсів Великого Слобожанського ярмарку Дворічанський район був відзначений дипломами: «Популяризація національної української кухні», «Найбільш оригінальна презентація продукції», «Найкраща подача кольору арт-інсталяції », «Найкумедніший натюрморт».

Окремо висловлюємо подяку у підготовці до заходу та участі в ньому працівникам відділу культури і туризму районної державної адміністрації Черкасовій В.В., Куценку Ю.В., Рибалко І.О., Кірсанову О.В., керівникам сільськогосподарських підприємств Головку А.М., Лебединському В.І., Хавелову І.П. та овочеводу Вислогубу Є.В..

Прес-служба Дворічанської районної державної адміністрації

Фото В.Каща

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10242 | Переглядів: 683Дата публікації: 13:42 01.10.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців