Добро починається з нас
Добро починається з нас

Поділитися новиною:

Добро починається з нас

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана.

У цей святковий, щедро напоєний теплом осінній  день в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району зібралися ветерани, які працювали  до виходу на пенсію в нашій установі, люди, які часточку своєї душі несли іншим, які допомагали і словом, і ділом, які пройшли великий віковий та життєвий шлях  та  заслуговують на шану і повагу, щоб прийняти участь у святковому заході.

          Свято розпочала директор територіального центру Найданова Лариса Миколаївна, яка розповіла про життя установи на сьогоднішній день, про плани на майбутнє, поздоровила всіх присутніх зі святом.

На заході, також, був присутній голова ветеранської організації України в Дворічанському районі Дорошенко Василь Іванович, який розповів про те, чим займається організація та поздоровив запрошених зі святом.

Святковий настрій гостей підтримували маленькі артисти з Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., які підготували невеличкий концерт, співали, розповідали вірші. Це: Ткаченко М., Зубко М., Саніна М., Ткачова П., Чуб А.,

Кучерова С., Киричек К., Барібан А., Горобець П., Соловйова Ю., Іванова А., Ольховська О., Гряник Н., Бондарева І., Остапенко А.

         Для присутніх був проведений благодійний обід.

         Крім того, п’ятнадцяти малозабезпеченим підопічним відділення соціальної допомоги вдома були вручені продуктові набори. Всі підопічні, які обслуговуються відділеннями територіального центру отримали привітання через соціальних робітників установи.

         Як завжди, низько вклоняємося перед благодійниками, дякуючи яким проведені благодійні заходи.

Директор      Л.НАЙДАНОВА 

         

Альбом: Добро починається з нас
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10240 | Переглядів: 432Дата публікації: 11:51 02.10.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців