30 вересня – День усиновлення
       30 вересня – День усиновлення

Поділитися новиною:

30 вересня – День усиновлення

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії, всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників!

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, а також тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна, наполеглива праця, і, водночас, найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло та впевненість у завтрашньому дні.

З нагоди відзначення в Дворічанському районі Дня усиновлення та         з метою популяризації сімейних форм виховання і насамперед усиновлення, як найбільш пріоритетної та захищеної форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, службою у справах дітей районної державної адміністрації з 28.09.2018 року по 30.09.2018 року забезпечено проведення інформаційно-рекламної кампанії щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, написана стаття в газету  "День усиновлення - свято врятованих життів", проведено засідання «круглого столу», нарада, семінар "Шлях до усиновлення" з майбутніми усиновителями, громадянам надані роз'яснення про правові підстави усиновлення та процедуру усиновлення.

Нехай в Україні будуть лише щасливі діти!

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10232 | Переглядів: 403Дата публікації: 11:47 30.09.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців