Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян у селі Гряниківка
Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Гряниківка

Поділитися новиною:

Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян у селі Гряниківка

    27 вересня голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селі Гряниківка Тавільжанської  сільської ради.

      Під час зустрічі  одними із актуальних питань, з якими звертались жителі села, були  питання щодо покращення стану доріг, створення нових робочих місць, вжиття заходів щодо боротьби з карантинними бур’янами, освітлення вулиць, організації вивезення побутового сміття.

      Всі питання, озвучені у ході особистого прийому, голова районної державної адміністрації Ірина Володимирівна пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

       Керівник району    окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році. Ознайомила з бюджетно-фінансовою політикою району, де основним із завдань  визначено забезпечення збалансованості місцевих бюджетів і дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, з досягненнями у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян. Аакцентувала увагу на медичній та освітній  реформах, які крокують країною.

      Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру.

     Детально розповіла про ситуацію з дорогами у районі, про те, що у 2018 році  за проектом «Енергія світла», ініційованого головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною, планується  проведення реконструкції вуличного освітлення по Дворічанській селищній раді та Тавільжанській сільській раді на загальну суму більше 2 млн. грн.   Громадяни виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

       Тавільжанський сільський голова Микола Тритяк поділився досягненнями сільської ради та планами на майбутнє.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10219 | Переглядів: 463Дата публікації: 16:34 27.09.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців