Зустріч із трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування району
Зустріч із трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування району

Поділитися новиною:

Зустріч із трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування району

25.09.2018 голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела зустріч із трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району. 

Під час зустрічі Ірина Володимирівна окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році. Ознайомила з бюджетно-фінансовою політикою району, де основним із завдань  визначено забезпечення збалансованості місцевих бюджетів і дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, з досягненнями у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

      Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру. Акцентувала увагу на медичній та освітній реформах, які крокують країною. Детально розповіла про ситуацію з дорогами у районі, про те, що у 2018 році  за проектом «Енергія світла», ініційованого головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною, планується  проведення реконструкції вуличного освітлення по Дворічанській селищній раді та Тавільжанській сільській раді на загальну суму більше 2 млн. грн.   Члени трудового колективу виявляли зацікавленість із означених питань та приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ.

Директор установи Лариса Найданова розповіла про активну участь колективу у громадському житті району, про надання соціальних послуг людям похилого віку та  висловила побажання щодо покращення матеріально-технічного стану територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району та підвищення заробітної плати працівникам установи.

       Наостанок, керівник району Ірина Григоренко подякувала працівникам територіального центру за надання соціальних послуг громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та пообіцяла надати всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

 

25.09.2018

Начальник загального відділу апарату РДА  В. Катеренюк

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10213 | Переглядів: 387Дата публікації: 14:27 26.09.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців