Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична
Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична

Поділитися новиною:

Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична

25 вересня голова ХОДА взяла участь у відкритті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму.

Захід відбувається в Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого. Він зібрав учасників з 23-х країн світу.

«ІІ Міжнародний юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Менше ніж за тиждень ми прийматимемо Х Міжнародний економічний форум, на який приїдуть біля 600 учасників – як українців, так і представників іноземних країн. На вчора ми мали 31 делегацію з різних країн світу, а сьогодні маємо підтвердження участі від 35 країн. Це буде особлива подія для Харківщини, адже родзинкою форуму є підписання реальних контрактів та договорів, які завантажують економіку регіону. І цього року нам буде, що сказати землякам», - підкреслила під час відкриття юридичного форуму Юлія Світлична.

Вона відзначила, що такий старт «міжнародної осені» на Харківщині є символічним, адже жодна економічна реформа не може бути впроваджена без юридичного обґрунтування.

«Сьогодні Харківщина вітає кращих юристів України та потужні іноземні делегації. У форумі беруть участь представники Уряду України, судової, законодавчої, виконавчої гілок влади. І все це свідчить про одне: авторитет Харкова як юридичного центру України працює на міжнародний авторитет нашої держави. Переконана, що Другий міжнародний юридичний форум у Харкові зможе задати високий рівень дискусії та стане ефективним майданчиком для обміну досвідом та презентації напрацювань», - сказала голова ХОДА.

Міністр освіти України Лілія Гриневич, яка цьогоріч бере участь у роботі Харківського юридичного форуму, відзначила, що відтепер цей захід має статус державного.

«Ми розглядаємо цей форум як дуже важливу подію. Уряд прийняв рішення,, що цей форум стане щорічним майданчиком, на якому будуть обговорюватися різні питання, пов’язані з правосуддям в Україні та різними аспектами правничої професії», - прокоментувала Лілія Гриневич.

Вона також відзначила, що важливим напрямком роботи форуму стане розгляд питань розвитку правничої освіти в Україні та особливо – оцінювання якості тієї вищої освіти, яку отримують правники.

«Сьогодні в країні чи не кожен університет має можливість готувати правників, і ми зараз працюємо над зміною концепції правничої освіти. На форумі будемо розглядати проект такої концепції», - повідомила Міністр освіти.

Співголова оргкомітету ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, ректор НЮУ ім. Я. Мудрого Василь Тацій подякував керівництву держави та області за підтримку в організації та проведенні заходу.

«Організаційний комітет форуму отримує постійну підтримку Президента України, а також всебічне сприяння Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Міністерства освіти та науки. Слова вдячності обласній державній адміністрації та особливо – співголові організаційного комітету Юлії Олександрівні Світличній, яка щоденно, постійно підтримувала оргкомітет та оперативно вирішувала всі питання, з якими нам доводилося звертатися для організації та забезпечення діяльності нашого форуму», - сказав Василь Тацій.

Він відзначив, що цього року для участі в форумі на Харківщину прибули представники 23 країн світу.

«Серед них Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Словаччина, США, Угорщина, Чехія, Швейцарія, Швеція та Японія. Широке коло компетентних людей, що приймають участь у форумі, мають підняти питання, які є актуальними для всіх людей у світі», - сказав Василь Тацій.

Спеціальною темою цьогорічного форуму обрано розвиток права в умовах цифрової економіки. У роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики, судді Конституційного суду України та Верховного суду, співробітники представництва ЄС, місії ОБСЄ, інших організацій. Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів з прав людини та гендерної рівності, зустрічі з представниками уряду, органів юстиції і прокуратури.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10209 | Переглядів: 53Дата публікації: 13:43 25.09.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
19.10.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:30 - Проведення телефонного зв’язку з населенням «пряма лінія» головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Проведення телефонного зв’язку з населенням «пряма лінія» головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 08:30 Місце проведення:(05750) 761-30
09:00 - Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
13:00 - Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні (слабоалкогольні) напої Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні (слабоалкогольні) напої Організатор:Кісільов О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:19.10.2018 13:00 Місце проведення:територія Вільшанської сільської ради
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:19.10.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
20.10.2018
10:00 - Чемпіонат Харківської області з волейболу Чемпіонат Харківської області з волейболу Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Участь у навчальному семінарі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ Куп’янська ЗОШ № 1
16:00 - Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Дворічанського ліцею Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2018 16:00 Місце проведення:Районний будинок культури
21.10.2018
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих