Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична
Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична

Поділитися новиною:

Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична

25 вересня голова ХОДА взяла участь у відкритті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму.

Захід відбувається в Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого. Він зібрав учасників з 23-х країн світу.

«ІІ Міжнародний юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Менше ніж за тиждень ми прийматимемо Х Міжнародний економічний форум, на який приїдуть біля 600 учасників – як українців, так і представників іноземних країн. На вчора ми мали 31 делегацію з різних країн світу, а сьогодні маємо підтвердження участі від 35 країн. Це буде особлива подія для Харківщини, адже родзинкою форуму є підписання реальних контрактів та договорів, які завантажують економіку регіону. І цього року нам буде, що сказати землякам», - підкреслила під час відкриття юридичного форуму Юлія Світлична.

Вона відзначила, що такий старт «міжнародної осені» на Харківщині є символічним, адже жодна економічна реформа не може бути впроваджена без юридичного обґрунтування.

«Сьогодні Харківщина вітає кращих юристів України та потужні іноземні делегації. У форумі беруть участь представники Уряду України, судової, законодавчої, виконавчої гілок влади. І все це свідчить про одне: авторитет Харкова як юридичного центру України працює на міжнародний авторитет нашої держави. Переконана, що Другий міжнародний юридичний форум у Харкові зможе задати високий рівень дискусії та стане ефективним майданчиком для обміну досвідом та презентації напрацювань», - сказала голова ХОДА.

Міністр освіти України Лілія Гриневич, яка цьогоріч бере участь у роботі Харківського юридичного форуму, відзначила, що відтепер цей захід має статус державного.

«Ми розглядаємо цей форум як дуже важливу подію. Уряд прийняв рішення,, що цей форум стане щорічним майданчиком, на якому будуть обговорюватися різні питання, пов’язані з правосуддям в Україні та різними аспектами правничої професії», - прокоментувала Лілія Гриневич.

Вона також відзначила, що важливим напрямком роботи форуму стане розгляд питань розвитку правничої освіти в Україні та особливо – оцінювання якості тієї вищої освіти, яку отримують правники.

«Сьогодні в країні чи не кожен університет має можливість готувати правників, і ми зараз працюємо над зміною концепції правничої освіти. На форумі будемо розглядати проект такої концепції», - повідомила Міністр освіти.

Співголова оргкомітету ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, ректор НЮУ ім. Я. Мудрого Василь Тацій подякував керівництву держави та області за підтримку в організації та проведенні заходу.

«Організаційний комітет форуму отримує постійну підтримку Президента України, а також всебічне сприяння Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Міністерства освіти та науки. Слова вдячності обласній державній адміністрації та особливо – співголові організаційного комітету Юлії Олександрівні Світличній, яка щоденно, постійно підтримувала оргкомітет та оперативно вирішувала всі питання, з якими нам доводилося звертатися для організації та забезпечення діяльності нашого форуму», - сказав Василь Тацій.

Він відзначив, що цього року для участі в форумі на Харківщину прибули представники 23 країн світу.

«Серед них Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Словаччина, США, Угорщина, Чехія, Швейцарія, Швеція та Японія. Широке коло компетентних людей, що приймають участь у форумі, мають підняти питання, які є актуальними для всіх людей у світі», - сказав Василь Тацій.

Спеціальною темою цьогорічного форуму обрано розвиток права в умовах цифрової економіки. У роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики, судді Конституційного суду України та Верховного суду, співробітники представництва ЄС, місії ОБСЄ, інших організацій. Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів з прав людини та гендерної рівності, зустрічі з представниками уряду, органів юстиції і прокуратури.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10209 | Переглядів: 455Дата публікації: 13:43 25.09.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців