Обговорено питання виготовлення та встановлення пам’ятного знаку
Обговорено питання виготовлення та встановлення пам’ятного знаку

Поділитися новиною:

Обговорено питання виготовлення та встановлення пам’ятного знаку

17 вересня  2018 року, голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела робочу нараду з питань виготовлення та встановлення пам’ятного знаку захисникам суверенітету, незалежності та територіальної  цілісності  України за участю ініціативної групи.

Учасники наради опрацювали питання дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку встановлення пам’ятних знаків, оглянули запропонований ескіз меморіального об’єкту та обговорили питання виготовлення окремих  елементів пам’ятного знаку.  У ході засідання також було погоджено попередній меморіальний текст напису на фронтальній частині постаменту: «Захисникам незалежності і суверенітету України» та запропоноване місце встановлення пам’ятного знаку захисникам України.

                 

Альбом: Обговорено питання виготовлення та встановлення пам’ятного знаку
Альбом: Обговорено питання виготовлення та встановлення пам’ятного знаку
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10191 | Переглядів: 133Дата публікації: 13:36 17.09.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
16.02.2019
17.02.2019
09:00 - Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з футзалу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Участь у другому турі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук (МАН) з біології Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.02.2019 09:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих