Мультидисциплінарна команда інформує
Мультидисциплінарна команда інформує

Поділитися новиною:

Мультидисциплінарна команда інформує

11 вересня проведено черговий виїзд мультидисциплінарної команди в рамках Мобільного консультативного пункту до сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та сімей опікунів та піклувальників, які проживають на території Рідкодубівської сільської ради.

Сім`ям наголошувалось про належне виконання батьківських обов`язків, про правила особистої гігієни,  про приведення своїх будинків до відповідних санітарно-гігієнічних норм.  Проводились профілактичні бесіди щодо впливу негативних явищ в сімейному та молодіжному середовищі. Перевірялося цільове використання соціальних державних виплат. 

Крім цього були відвідані сім`ї  переселенців із Донецької та Луганської області та сім`ї учасників АТО, які проживають на території Рідкодубівської сільської ради. Їх було проінформовано з правових питань стосовно пільг та соціальних гарантій.  Сім`ям ВПО (внутрішньо переміщені особи)  надано  контакти благодійних організацій, проконсультовано щодо соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10178 | Переглядів: 897Дата публікації: 11:10 12.09.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців