Важлива інформація!
Важлива інформація!

Поділитися новиною:

Важлива інформація!

Інформуємо, що відповідно до повідомлення Секретаріату Угоди про збереження європейських популяцій кажанів (ЕІЖОВАТ8) у кінці серпня 2018 р. у багатьох країнах Європи планується проведення еколого- просвітницької акції "Міжнародна ніч кажанів" (Еигореап Ваі №§Ьі), яка організується щорічно.

Метою заходу є привернення уваги громадськості до необхідності збереження рукокрилих. До Червоної книги України внесено 26 видів кажанів, вони також охороняються відповідними міжнародними договорами, Стороною яких є Україна.

На підтримку заходу пропонуються безкоштовні матеріали у вигляді постерів формату А2 та АЗ, які можна замовити у Секретаріаті ЕІЖОВАТ8, скориставшись онлайновою формою замовлення, яка розташована за посиланням:

http://www.eurobats.org/international_bat_night/international_bat_night_event_registration.

Секретаріат просить не вказувати у якості адреси поштові скриньки, на які він не матиме можливості надсилати поштові відправлення.

З урахуванням важливості збереження видів, занесених до Червоної книги України, рекомендуємо опрацювати питання організації відповідних заходів та, у разі потреби, замовити матеріали, що пропонуються, у Секретаріаті ЕЦК.ОВАТ8.

‘За результатами розгляду листа просимо поінформувати Мінприроди.

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10132 | Переглядів: 776Дата публікації: 13:28 31.08.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців