Обговорили проведення районних заходів
Обговорили проведення районних заходів

Поділитися новиною:

Обговорили проведення районних заходів

14 серпня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела робочу нараду з питання стану підготовки та проведення районних заходів до Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та 95-ї річниці району. Під час засідання скоординовано дії відповідальних за святкування та уточнено готовність проведення заходів, а саме:

             23 серпня 2018 року о 09.00 год. на подвір’ї Дворічанської загальноосвітньої школи  відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України;

            о 13.00 год. в районному будинку культури смт Дворічна відбудеться святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

            24 серпня 2018 року о 20.00 год. – молодіжна дискотека на майдані біля районного будинку культури смт Дворічна з нагоди Дня незалежності України;

              28 серпня з 17.30 год. на майдані біля районного будинку культури урочисті та святкові заходи з нагоди 95 - річчя району.

Підводячи підсумки засідання, Ірина Володимирівна наголосила, що відзначення запланованих заходів має відбутись на високому рівні.

 

Альбом: Обговорили проведення районних заходів
Альбом: Обговорили проведення районних заходів
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10043 | Переглядів: 581Дата публікації: 13:14 14.08.2018
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців