Список селищної та сільських рад

Список селищної та сільських рад

(Дворічанський район, Харківська область)

 

№ з/п 

Назва селищної та сільських рад

Голова, П.І.Б.

Адреса, Телефон

1.

Дворічанська

селищна рада

Магомедов

Фархад Ашуралійович

вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна,

Харківська область, 62702, Україна.

Тел. 7-65-80, 7- 66 36

2.

Вільшанська

сільська рада

Мараховський

Сергій Вікторович

вул.Миру, 89, с. Вільшана, Дворічанський район,

Харківська область, 62732.

Тел. 7-69-40, 7-52-86

3.

Жовтнева

сільська рада

 

Масюк

Валентина Михайлівна

вул.Центральна, 4, с. Жовтневе, Дворічанський район, Харківська область, 62724. Тел. 7-36-49

4.

Кам’янська

сільська рада

Юр’єв

Сергій Володимирович

вул.Поштова, 41, с. Кам’янка, Дворічанський район, Харківська область, 62710. Тел. 7-69-35, 7-32-93

5.

Колодязненська сільська рада

Перепелиця

Олександр Васильович

вул.Центральна, 5-а, с. Колодязне, Дворічанський район, Харківська область, 62713. Тел. 7-44-17, 7-44-16

6.

Кутьківська

сільська рада

Остапенко

Валентина Леонідівна

пл.Перемоги, 22, с. Кутьківка, Дворічанський район, Харківська область, 62730. Тел. 7-69-38, 7-31-19

7.

Лиманська Друга сільська рада

Коломійцев

Микола Серафимович

вул.Центральна, 31, с. Лиман Другий, Дворічанський район, Харківська область, 62722. Тел. 7-54-40

8.

Миколаївська

сільська рада

Смицький

Володимир Володимирович

вул.Центральна, 1, с. Миколаївка, Дворічанський район, Харківська область, 62721. Тел. 7-56-17

9.

Новоєгорівська

сільська рада

Стєганцев

Михайло Миколайович

вул.Шкільна, 7, с. Новоєгорівка, Дворічанський район, Харківська область, 62740. Тел. 7-42-38

10.

Петро-Іванівська сільська рада

Гончарук

Надія Прокопівна

вул.Центральна, 123, с. Петро-Іванівка, Дворічанський район, Харківська область, 62720. Тел. 7-41-17

11.

Пісківська

сільська рада 

Бакунець

Володимир Володимирович

пл.Центральна, 3, с. ст. Тополі, Дворічанський район, Харківська область, 62712. Тел. 7-54-17

12.

Рідкодубська

сільська рада

Лазарєв

Микола Миколайович

вул. ім. Чкалова, 17, с. Рідкодуб, Дворічанський район, Харківська область, 62723. Тел. 7-69-33, 7-51-17

13.

Тавільжанська

сільська рада

Тритяк

Микола Іванович

вул.Центральна, 2, с. Тавільжанка, Дворічанський район, Харківська область, 62731. Тел. 7-69-32, 7-34-17

14.

Токарівська

сільська рада

Синянська

Ольга Петрівна

вул.Молодіжна, 1, с. Токарівка, Дворічанський район, Харківська область, 62743.Тел. 7-46-17

 

Переглядів: 460
Дата публікації: 10:03 25.02.2016
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
22.05.2019
день - Святкові заходи до Дня громади с-ща Дворічанське за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади с-ща Дворічанське за участю керівництва району Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 (протягом дня) Місце проведення:с-ще Дворічанське, Кам’янська сільська рада
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:00 - Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 08:00 Місце проведення:Заклади загальної середньої освіти
09:00 - Районний футбольний турнір «Соколята» серед навчальних груп ДЮКФП «Юність» Районний футбольний турнір «Соколята» серед навчальних груп ДЮКФП «Юність» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:с Колодязне
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:с. Лиман Другий, Лиманська Друга сільська рада
09:00 - «Класик кримінального детективу»: 160 років від дня народження Артура Конан Дойла (1859-1930), англійського письменника «Класик кримінального детективу»: 160 років від дня народження Артура Конан Дойла (1859-1930), англійського письменника Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
23.05.2019
день - Засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення Засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення Організатор:Н. Скоропльот – начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:23.05.2019 (протягом дня) Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії, 9, кабінет № 11
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:23.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:23.05.2019 09:00 Місце проведення:с. Петро-Іванівка Петро-Іванівська сільська рада
10:00 - Державна підсумкова атестація у формі ЗНО учнів 11-х класів з української мови та літератури Державна підсумкова атестація у формі ЗНО учнів 11-х класів з української мови та літератури Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:23.05.2019 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ
10:00 - Районний туристський зліт Районний туристський зліт Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:23.05.2019 10:00 Місце проведення:Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка»
24.05.2019
день - Селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації О. Скакун з питання: «Про хід проведення призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019» Селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації О. Скакун з питання: «Про хід проведення призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019» Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 (протягом дня) Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
день - Заходи з нагоди Дня слов’янської писемності та культури Заходи з нагоди Дня слов’янської писемності та культури Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:00 - Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 08:00 Місце проведення:Заклади загальної середньої освіти
10:00 - Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-спортивної гри «Сокіл» («Джура») Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-спортивної гри «Сокіл» («Джура») Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 10:00 Місце проведення:Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка»
13:00 - Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях Організатор:О. Кісільов – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 13:00 Місце проведення:територія Вільшанської сільської ради
14:00 - Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (голова комісії І. ГРИГОРЕНКО, голова райдержадміністрації) Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (голова комісії І. ГРИГОРЕНКО, голова райдержадміністрації) Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:24.05.2019 14:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
Докладніше
Посилання
















 

 

Версія для слабо- зорих