Про районний Штаб з питання підготовки та проведення літньої дитячої оздоровчої кампанії 2011 року

 ДВОРІЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 25 березня 2011 року                                                                         № 74

 

 

 

Про районний Штаб з питання

підготовки та проведення літньої

дитячої оздоровчої кампанії 2011 року

 

 

         Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.04.2010 р. №205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015 роках», розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.05.2010 р. №131 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2010-2015 роках», керуючись ст.6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

         1. Утворити районний Штаб з питання підготовки та проведення літньої дитячої оздоровчої кампанії 2011 року і затвердити його персональний склад (додається).

         2. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Саніна О.І.) про результати роботи районного Штабу з питання підготовки та проведення літньої дитячої оздоровчої кампанії 2011 року інформувати голову райдержадміністрації   до 01.12.2011 р.

         3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Шахова О.Г.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                              С.М.РАДЬКОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови райдержадміністрації

від 25.03.2011 р. № 74

 

 

СКЛАД

районного Штабу з питання підготовки та проведення літньої

дитячої оздоровчої кампанії 2011 року

 

1. ШАХОВ                             - заступник голови райдержадміністрації, голова

Олександр Георгійович     Штабу                 

 

2. САНІНА                             - начальник відділу у справах сім’ї та молоді

Ольга Іванівна                        райдержадміністрації, секретар Штабу

 

3. БЕРВЕНО                           - директор Центру дитячої та юнацької творчості,

Ольга Миколаївна                   голова профспілкової організації працівників освіти        

                                                     району (за згодою)

 

4. БЄЛУХА                            - голова районної профспілкової організації

Людмила Анатоліївна            агропромислового комплексу (за згодою)

 

 

5. БРАГІНА                            - спеціаліст І категорії Куп’янської міжрайонної

Ірина Миколаївна                  виконавчої дирекції Харківського обласного                 

                                                   відділення фонду соціального страхування з         

                                                   тимчасової втрати працездатності (за згодою)

 

6. ВЕРБИЦЬКИЙ                 - начальник відділу фізичної культури та спорту

Олександр Вікторович          райдержадміністрації

 

7. КОВАЛЬ                            - начальник відділу освіти райдержадміністрації

Наталія Іванівна

                             

8. КРУГОВИЙ                       - начальник РВ ГУМНС України в Харківській

Віталій Вікторович                області (за згодою)

 

9.НОВІКОВА                         - оперуповноважений кримінальної міліції

Тетяна Олександрівна         у справах неповнолітніх Дворічанського РВ               

                                                  УМВС України в Харківській області (за згодою)

 

10. РУЩАК                            - начальник служби у справах дітей        

Олена Леонідівна                 райдержадміністрації

 

11. СКОРОПЛЬОТ                - начальник управління праці та соціального захисту

Надія Іванівна                         населення райдержадміністрації

12. СТЕЦЕНКО                     - начальник відділу з питань надзвичайних       

  Сергій Валентинович          ситуацій та цивільного захисту населення             

                                                    райдержадміністрації

 

13. ТАТАРЕНКО                   - начальник фінансового управління                

Віктор Миколайович             райдержадміністрації

 

14. ХАБОТА                          - головний державний санітарний лікар району

Василь Михайлович              (за згодою)

 

15. ЧЕРКАСОВ                      - головний лікар КЗОЗ «Дворічанська ЦРЛ»

Сергій Петрович                             (за згодою)                           

 

16. ЧУДІК                              - директор Районного центру соціальних служб для

Лілія Іванівна                         сім’ї, дітей та молоді

 

17. ЩОЛИЧЕВ                       - начальник відділу культури і туризму

Сергій Миколайович             райдержадміністрації

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                  І.М.ШАРЕНКО

 

 

 

/Саніна О.І./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 181
Дата публікації: 03:00 01.01.1970
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
13.12.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:13.12.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:13.12.2018 09:00 Місце проведення:с. Лиман Другий, Лиманська Друга сільська рада
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Організатор:Скоропльот Н.І. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:13.12.2018 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії, 9, каб. № 7
14:00 - Узагальнення інформації щодо подальшого навчання та працевлаштування випускників закладів загальної середньої освіти району минулого навчального року Узагальнення інформації щодо подальшого навчання та працевлаштування випускників закладів загальної середньої освіти району минулого навчального року Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:13.12.2018 14:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
14.12.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:14.12.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Виставка ялинкових іграшок минулого століття «Новорічний вернісаж» Виставка ялинкових іграшок минулого століття «Новорічний вернісаж» Організатор:Гудь А.Г. – директор краєзнавчого музею Час проведення:14.12.2018 09:00 Місце проведення:краєзнавчий музей
09:00 - Зустріч голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Зустріч голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:14.12.2018 09:00 Місце проведення:Мала зала засідань
10:00 - Мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:14.12.2018 10:00 Місце проведення:Пам’ятний знак жертвам Чорнобильської трагедії
10:00 - Участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв Участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:14.12.2018 10:00 Місце проведення:м. Харків
18:00 - Проведення спільного рейду „Діти вулиці” та перевірка кафе-барів щодо попередження продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів на території Кам`янської сільської ради Проведення спільного рейду „Діти вулиці” та перевірка кафе-барів щодо попередження продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів на території Кам`янської сільської ради Організатор:Кісільов О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:14.12.2018 18:00 Місце проведення:територія Кам`янської сільської ради
15.12.2018
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з історії України Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з історії України Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 09:15 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - Участь лідерів Харківської області ради старшокласників у проекті «Куб особистостей» Участь лідерів Харківської області ради старшокласників у проекті «Куб особистостей» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:00 Місце проведення:м. Харків
10:00 - Участь у обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2018» Участь у обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2018» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:00 Місце проведення:м. Харків
10:45 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з англійської мови Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з англійської мови Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.12.2018 10:45 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
Докладніше
Посилання
















 

 

Версія для слабо- зорих