Списки закладів освіти району

Списки

 закладів освіти району

П.І.Б

Посада

№ телефону робочий

Адреса установи

Поддубкін  Олександр Олексійович

 

Каліберда Вікторія Вікторівна

Директор Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-52-23

62732,Харківська обл.., Дворічанський р-н, с.Вільшана, вул..40-річчя Перемоги,2

Мороз Людмила Федорівна

 

Мальцева Юлія Володимирівна

Євсєєнко Надія Семенівна

Директор Дворічанської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-60-54

62700, Харківська обл.., смт.Дворічна, вул..Радянська,14

Доценко Валентина Олександрівна

Золочевська  Світлана Анатоліївна

Козирєв Євген Володимирович

Директор Дворічанського ліцею-інтернату

7-61-64

62700,Харківська обл.., смт.Дворічна, вул..Радянська,14А

Дорохов Олександр Михайлович

 

Директор Друголиманської ЗОШ І-ІІ ст.

7-54-26

62722, Харківська обл.. Дворічанський р-н., с.Лиман Другий, вул..Центральна,73

Бердник Наталія Григорівна

 

Стеценко Тетяна Миколаївна

Директор Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст.

7-36-24

62724 Харківська обл.. Дворічанський р-н, с.Жовтневе, вул..Будьонного,6

Луб’янко Ольга Яківна

 

Долбіна Валентина  Миколаївна

Директор Кам’янської ЗШ І-ІІІ ст.

7-32-90

62710, Харківська обл.., Дворічанський р-н., .Кам’янка, вул..Поштова,38

Панасюк Юлія Василівна

 

Вислогуб Олена Михайлівна

Овсяннікова Ірина Володимирівна

Директор Колодязненської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-45-31

62713, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Колодязне, вул. Радянська, 8А

Крейдун Алла Василівна

Директор Кутьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-31-00

62730, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Кутьківка, ул.Шкільна,10

Кравцова Тетяна Олексіївна

 

 

Директор Мануїлівської ЗОШ І-ІІ ст.

7-59-21

62734, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Перщотравневе, вул..Нова,11

Єремєєв  Олександр Єгорович

 

Богомол Олена Олександрівна

Строєва Алла Василівна

Директор Мечниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-42-98

62740, Харківськ обл.., Дворічанський р-н, с.Новоєгорівка, вул..Шкільна,10

Тимошенко Надія Олексіївна

Директор Миколаївської ЗОШ І-ІІ ст.

7-52-36

62721, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Миколаївка, вул..Шкільна,1

Демченко Ольга Броніславівна

Директор Петро-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-41-72

62720, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Петро-Іванівка, вул..Центральна,116

в.о. Шовгеня В.І.

Директор Пристанції ЗОШ І-ІІІ ст.

7-60-68

62700, Харківська обл.., Дворічанський р-н.,

ст.Дворічна, вул..Привокзальна,52

Тягілєв Юрій Михайлович

Директор Рідкодубської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-51-49

62723, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Рідкодуб, вул..Чкалова,12

Кононенко Надія Василівна

 

Овчаренко Наталія Володимирівна

Директор Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-34-24

62731, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Тавільжанська, вул..Перемоги,253А

Фурман Світлана Валентині

 

Карманова Лідія Олексіївна

Директор Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-46-23

62743, Харківська обл.., Дворічанський р-н., с.Токаріва, вул..Миру,6

Тішакова Надія Василівна

 

 

Дораж Олена Валентинівна

Директор Топільської ЗОШ І-ІІІ ст.

7-55-35

62712, Харківська обл.. Дворічанський р-н., сел..ст.Тополі,

 вул..Шкільна,6

 

Переглядів: 259
Дата публікації: 03:00 01.01.1970
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.05.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 09:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 30
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 25
13:30 - Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській районній державній адміністрації. Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській районній державній адміністрації. Організатор:Н. Скоропльот – начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 13:30 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії, 9, кабінет № 11
14:00 - Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Організатор:О. Кісільов – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 14:00 Місце проведення:Кабінет голови районної державної адміністрації
21.05.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Засідання колегії райдержадміністрації з питань: 1. Про стан дотримання антикорупційного законодавства державними службовцями. 2. Про формування мережі закладів освіти району на 2019/2020 навчальний рік. Засідання колегії райдержадміністрації з питань: 1. Про стан дотримання антикорупційного законодавства державними службовцями. 2. Про формування мережі закладів освіти району на 2019/2020 навчальний рік. Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.05.2019 09:00 Місце проведення:Мала зала засідань, Ш поверх
10:00 - Державна підсумкова атестація у формі ЗНО учнів 11-х класів з математики Державна підсумкова атестація у формі ЗНО учнів 11-х класів з математики Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.05.2019 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ
22.05.2019
день - Святкові заходи до Дня громади с-ща Дворічанське за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади с-ща Дворічанське за участю керівництва району Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 (протягом дня) Місце проведення:с-ще Дворічанське, Кам’янська сільська рада
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:00 - Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 08:00 Місце проведення:Заклади загальної середньої освіти
09:00 - Районний футбольний турнір «Соколята» серед навчальних груп ДЮКФП «Юність» Районний футбольний турнір «Соколята» серед навчальних груп ДЮКФП «Юність» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:с Колодязне
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:с. Лиман Другий, Лиманська Друга сільська рада
09:00 - «Класик кримінального детективу»: 160 років від дня народження Артура Конан Дойла (1859-1930), англійського письменника «Класик кримінального детективу»: 160 років від дня народження Артура Конан Дойла (1859-1930), англійського письменника Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
Докладніше
Посилання
















 

 

Версія для слабо- зорих