Інформація відділу освіти Дворічанської РДА про функціонування допрофільних (8-9-х) та профільних (10-11-х) класів у 2011-2012 навчальному році

ІНФОРМАЦІЯ

відділу освіти Дворічанської РДА

про функціонування допрофільних (8-9-х) та профільних (10-11-х) класів у 2011-2012 навчальному році

№ за/п

Назва закладу

Допрофільність,

профільність

Суспільно-гуманітарний напрям

Природничо-математичний напрям

Технологічний напрям

Універсальний напрям

Історичний

Екологічний

Фізико-математичний

Біолого-хімічний

Інформаційно-технологічний

Універсальний

Кількість класів

Кількість учнів

Кількість класів

Кількість учнів

Кількість класів

Кількість учнів

Кількість класів

Кількість учнів

Кількість класів

Кількість учнів

Кількість класів

Кількість учнів

  1.  

Вільшанська ЗШ І-ІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

36

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

8

  1.  

Дворічанська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

33

10-11 кл

1

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Дворічанський ліцей

8-9 кл

2

52

 

 

1/2

18

1/2

12

 

 

 

 

10-11 кл

2

32

 

 

1

30

1

26

 

 

 

 

  1.  

Друголиманська ЗШ І-ІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

13

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Жовтнева ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

22

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

15

  1.  

Кам’янський НВК

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

1

6

1

7

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

2

14

 

 

  1.  

Колодязненська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

28

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

26

  1.  

Кутьківська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

14

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Мануїлівська ЗШ І-ІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

6

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Мечниківська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

2

38

 

 

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

2

27

 

 

  1.  

Миколаївська ЗШ І-ІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

12

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Петро-Іванівська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

5

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Пристанційна ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

25

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Рідкодубська ЗШ І-ІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Тавільжанська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

29

10-11 кл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

16

  1.  

Токарівська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

10

10-11 кл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

  1.  

Топільська ЗШ І-ІІІ ст.

8-9 кл

 

 

1

10

 

 

 

 

 

 

1

19

10-11 кл

 

 

2

17

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

8-9 кл

 

Село

-

-

1

10

-

-

-

-

3

44

22

231

Місто

2

52

-

-

1/2

18

1/2

12

-

-

2

33

Разом

2

52

1

10

1/2

18

1/2

12

3

44

24

264

10-11 кл

Село

-

-

2

17

-

-

-

-

4

41

7

68

Місто

3

44

-

-

1

30

1

26

-

-

-

-

Разом

3

44

2

17

1

30

1

26

4

41

7

68

 

Переглядів: 213
Дата публікації: 03:00 01.01.1970
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
21.02.2019
день - Заходи до Міжнародного дня рідної мови Заходи до Міжнародного дня рідної мови Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня райдержадміністрації
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Час проведення:21.02.2019 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської Дивізії, 9
09:00 - Книжкова виставка «Вона унікальна…твоя мова» до Міжнародного дня мов Книжкова виставка «Вона унікальна…твоя мова» до Міжнародного дня мов Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2019 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
10:00 - Участь голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО у черговій сесії Дворічанської районної ради Участь голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО у черговій сесії Дворічанської районної ради Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку
10:00 - Участь у обласному етапі Всеукраїнської філософської конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» Участь у обласному етапі Всеукраїнської філософської конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 10:00 Місце проведення:м. Харків
14:20 - «Барви рідного слова»: конкурс знавців української мови до Міжнародного дня рідної мови «Барви рідного слова»: конкурс знавців української мови до Міжнародного дня рідної мови Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2019 14:20 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
15:00 - Місцева комісія ТЕБ та НС Дворічанського району Місцева комісія ТЕБ та НС Дворічанського району Організатор:Г. Куштим – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту, головний архітектор Час проведення:21.02.2019 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
22.02.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.02.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.02.2019 09:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
10:00 - Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях Організатор:О. Кісільов – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:22.02.2019 10:00 Місце проведення:територіїя Вільшанської сільської ради
23.02.2019
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:23.02.2019 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» (Вокал) Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» (Вокал) Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:23.02.2019 09:00 Місце проведення:Центр дитячої та юнацької творчості
Докладніше
Посилання
















 

 

Версія для слабо- зорих