Інформація про кількість дітей дошкільного віку від 0-6років, які прописані на території Дворічанського району станом на 01.09.2011року

Інформація

про кількість дітей дошкільного віку від 0-6років,

які прописані на території Дворічанського району станом на 01.09.2011року.

№ з/п

Назва мікрорайону освітнього закладу

Вікові категорії дітей

2011 р.н.

0-1

2010

р.н.

1-2

2009

р.н.

2-3

2008 р.н.

3-4

2007 р.н.

4-5

2006

р.н.

5-6

2005 р.н.

5-6 (з 01.09)

Разом

По мікрорайонах дошкільних установ

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

1

смт. Дворічна

Дворічанський ДНЗ (ясла-садок) №1 «Колосок»

23

20

47

42

44

40

13

229

2

с.Тавільжанка

Дворічанський ДНЗ (ясла-садок) №2

7

17

7

18

15

14

5

83

3

с.Тавільжанка

Тавільжанський ДНЗ (ясла-садок)

14

15

16

21

17

16

4

103

4

с.Новоєгорівка

Мечниківський НВК

6

7

10

9

11

13

3

59

5

с. Великий Виселок

Велико-Виселківський ДНЗ (ясла-садок)

0

3

2

8

3

2

1

19

6

с. Токарівка

Токарівський ДНЗ

 (ясла-садок)

3

5

7

8

6

6

1

36

7

с. Вільшана

Вільшанський ДНЗ

(ясла-садок) «Дзвіночок»

8

14

18

10

13

16

8

87

8

с. Жовтневе

Жовтневий ДНЗ

(ясла-садок) «Сонечко»

5

12

7

8

10

7

4

53

9

сел. ст. Тополі

Топільський ДНЗ

(ясла-садок) «Топольок»

7

15

15

18

12

11

2

80

10

с. Колодязне

Колодязненський ДНЗ (ясла-садок) «Калинка»

2

14

19

15

13

12

1

76

11

с. Кутьківка

Кутьківський ДНЗ

(ясла-садок)

3

3

5

11

4

9

2

37

12

с. Рідкодуб

Рідкодубівський ДНЗ (ясла-садок) «Малятко»

4

12

3

3

4

8

0

34

 

Разом по м/р ДНЗ

82

137

156

171

152

154

44

896

По мікрорайонах ЗНЗ, де відсутні ДНЗ

1

Кам’янський НВК

5

9

9

10

14

2

2

51

2

с. Миколаївка

Миколаївська ЗОШ

3

9

6

5

5

7

0

35

3

с. Другий Лиман

Друголиманська ЗОШ

0

5

4

5

3

2

1

20

4

с. Першотравневе

Мануїлівська ЗОШ

3

3

6

2

2

3

0

19

5

с. П. - Іванівка

П.- Іванівська ЗОШ

11

5

4

1

9

5

3

38

 

Разом по ЗНЗ

22

31

29

23

33

19

6

163

 

Разом по району

104

168

185

194

185

173

50

1059

 

З них:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

по місту

23

20

47

42

44

40

13

229

 

по селу

81

148

138

152

141

133

37

830

                             
 

 

Переглядів: 209
Дата публікації: 12:59 07.12.2011
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.02.2019
день - Заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.02.2019 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.02.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Зустріч голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з учасниками АТО Зустріч голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з учасниками АТО Організатор:Н. Скоропльот – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:20.02.2019 09:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - До вшанування героїв Небесної сотні «Герої не вмирають» виставка реквієм До вшанування героїв Небесної сотні «Герої не вмирають» виставка реквієм Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:20.02.2019 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека бібліотеки системи
09:00 - Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:20.02.2019 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня райдержадміністрації
10:00 - Зональні змагання ІІ (обласного) етапу чемпіонату України з волейболу серед шкільних команд «Шкільна волейбольна ліга України» Зональні змагання ІІ (обласного) етапу чемпіонату України з волейболу серед шкільних команд «Шкільна волейбольна ліга України» Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.02.2019 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
15:00 - Засідання ради з вирішення питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення (О. Павленко, заступник голови райдержадміністрації, голова ради) Засідання ради з вирішення питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення (О. Павленко, заступник голови райдержадміністрації, голова ради) Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:20.02.2019 15:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 25
21.02.2019
день - Заходи до Міжнародного дня рідної мови Заходи до Міжнародного дня рідної мови Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня райдержадміністрації
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Час проведення:21.02.2019 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської Дивізії, 9
09:00 - Книжкова виставка «Вона унікальна…твоя мова» до Міжнародного дня мов Книжкова виставка «Вона унікальна…твоя мова» до Міжнародного дня мов Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2019 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
10:00 - Участь голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО у черговій сесії Дворічанської районної ради Участь голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО у черговій сесії Дворічанської районної ради Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку
10:00 - Участь у обласному етапі Всеукраїнської філософської конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» Участь у обласному етапі Всеукраїнської філософської конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2019 10:00 Місце проведення:м. Харків
14:20 - «Барви рідного слова»: конкурс знавців української мови до Міжнародного дня рідної мови «Барви рідного слова»: конкурс знавців української мови до Міжнародного дня рідної мови Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2019 14:20 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
15:00 - Місцева комісія ТЕБ та НС Дворічанського району Місцева комісія ТЕБ та НС Дворічанського району Організатор:Г. Куштим – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту, головний архітектор Час проведення:21.02.2019 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
22.02.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.02.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти Організатор:Л. Оганесян – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.02.2019 09:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
10:00 - Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях Організатор:О. Кісільов – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:22.02.2019 10:00 Місце проведення:територіїя Вільшанської сільської ради
Докладніше
Посилання
















 

 

Версія для слабо- зорих