ІНФОРМАЦІЯ про проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах Дворічанського району у 2010/2011 навчальному році

Інформація

про проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах Дворічанського району

у 2010/2011 навчальному році

 

№ з/п

Назва ЗНЗ

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

1.

Дворічанський ліцей

28.05.11 р.

18-00

Дворічанський

ліцей, Районний будинок культури

2.

Дворічанська

ЗОШ І-ІІІ ст..

28.05.11 р

18-00

Дворічанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

3.

Вільшанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

18-00

Вільшанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

Жовтнева

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

20-00

Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., Сільський Будинок культури

5.

Кам’янська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

20-00

Кам’янська

ЗОШ І-ІІІ ст.

6.

Колодязненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

19-00

Колодязненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

7.

Мечниківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

20-00

Мечниківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

8.

Тавільжанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

19-00

Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ст. Сільський Будинок культури

9.

Токарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

20-30

Токарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

10.

Топільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

28.05.11 р

18-00

Топільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Інформація

про проведення свята «Останній дзвоник»  у загальноосвітніх навчальних закладах Дворічанського району

у 2010/2011 навчальному році

 

№ з/п

Назва ЗНЗ

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

  1.  

Дворічанський ліцей

27.05.11 р.

09-30

Дворічанський

ліцей

  1.  

Дворічанська

ЗОШ І-ІІІ ст..

27.05.11 р.

08-30

Дворічанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Вільшанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

08-00

Вільшанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Друголиманська

ЗОШ І-ІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Друголиманська

ЗОШ І-ІІ ст.

  1.  

Жовтнева

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

09-00

Жовтнева

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Кам’янська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

08-00

Кам’янська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Колодязненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

09-00

Колодязненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Кутьківська

ЗОШ І-ІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Кутьківська

ЗОШ І-ІІ ст.

  1.  

Мануїлівська

ЗОШ І-ІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Мануїлівська

ЗОШ І-ІІ ст.

  1.  

Мечниківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

09-00

Мечниківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Миколаївська

ЗОШ І-ІІ ст.

27.05.11 р.

09-00

Миколаївська

ЗОШ І-ІІ ст.

  1.  

Петро-Іванівська

ЗОШ І-ІІ ст.

27.05.11 р.

09-00

Петро-Іванівська

ЗОШ І-ІІ ст.

  1.  

Пристанційна

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Пристанційна

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Рідкодубська

ЗОШ І-ІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Рідкодубська

ЗОШ І-ІІ ст.

  1.  

Тавільжанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Тавільжанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Токарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

08-30

Токарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

  1.  

Топільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

27.05.11 р.

09-00

Топільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Переглядів: 273
Дата публікації: 15:16 30.11.2011
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
20.05.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 09:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 30
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:О. Павленко – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 25
13:30 - Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській районній державній адміністрації. Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській районній державній адміністрації. Організатор:Н. Скоропльот – начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 13:30 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії, 9, кабінет № 11
14:00 - Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Організатор:О. Кісільов – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:20.05.2019 14:00 Місце проведення:Кабінет голови районної державної адміністрації
21.05.2019
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Засідання колегії райдержадміністрації з питань: 1. Про стан дотримання антикорупційного законодавства державними службовцями. 2. Про формування мережі закладів освіти району на 2019/2020 навчальний рік. Засідання колегії райдержадміністрації з питань: 1. Про стан дотримання антикорупційного законодавства державними службовцями. 2. Про формування мережі закладів освіти району на 2019/2020 навчальний рік. Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.05.2019 09:00 Місце проведення:Мала зала засідань, Ш поверх
10:00 - Державна підсумкова атестація у формі ЗНО учнів 11-х класів з математики Державна підсумкова атестація у формі ЗНО учнів 11-х класів з математики Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.05.2019 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ
22.05.2019
день - Святкові заходи до Дня громади с-ща Дворічанське за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади с-ща Дворічанське за участю керівництва району Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 (протягом дня) Місце проведення:с-ще Дворічанське, Кам’янська сільська рада
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:00 - Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Огляд готовності пришкільних таборів до відпочинкової зміни 2019 року Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 08:00 Місце проведення:Заклади загальної середньої освіти
09:00 - Районний футбольний турнір «Соколята» серед навчальних груп ДЮКФП «Юність» Районний футбольний турнір «Соколята» серед навчальних груп ДЮКФП «Юність» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:с Колодязне
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:В. Катеренюк – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:с. Лиман Другий, Лиманська Друга сільська рада
09:00 - «Класик кримінального детективу»: 160 років від дня народження Артура Конан Дойла (1859-1930), англійського письменника «Класик кримінального детективу»: 160 років від дня народження Артура Конан Дойла (1859-1930), англійського письменника Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:22.05.2019 09:00 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека
Докладніше
Посилання
















 

 

Версія для слабо- зорих